Caracteristici generale
| Скорость движения ленты | 1105 m/min |
| Рабочая длина ленты/листа | 457 mm |
| Рабочая Ширина ленты/листа | 13 mm |
| Reglarea rotației | da |
| Вес | 1.3 kg |
| Дополнительно | 2 baterii 12V 4 Ah, încărcător, geanta |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546412463 |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu banda Milwaukee M12 FBFL13-402B (4933480961) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.