Caracteristici generale
| Volum cuptor | 71 litri |
| Metodă curăţare | hidroliză ,
pirolitică |
| Numărul funcții | 6 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 3600 W |
| Dimensiuni | 59.5х59.4x54.8 cm |
| Măsuri de incorporare | 60x56x55 cm |
| Greutate | 36 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 37.9 kg |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005544578 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Bosch HBA572BB4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.