| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 90 Bar |
| Debit transportat | 5 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1200 W |
| Materialul pompei | alamă |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Jadever |








