| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | inox/plastic |
| Debit maxim | 3200 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 36 m |
| Putere | 600 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Presiune maxima | 3.6 bar |
| Capacitate vas hidrofor | 19 l |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 10.43 kg |
| Dimensiuni | 439x269x517 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |









