| Tip | computerizata |
| Broderie | da |
| Display | da |
| Tip suveica | rotație orizontala |
| Numărul operațiuni de cusut | 141 |
| Fonturi încorporate | 1 |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 8 |
| Memorie | da |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4.5 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 7 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 70 W |
| Material carcasă | plastic , metal |
| Culoare | alb |
| Greutate | 6.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9 kg |
| Producător | Singer |
| Cod EAN | 7393033096007 |









