| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 80 m |
| Putere | 550 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitatea de pompare | 2400 l/h |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Dimensiuni | 75x75x550 mm |
| Greutate | 10 kg |
| Altele | cu snec |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | IBO PUMPS |









