Caracteristici generale
| Clasificarea | senzor miscare |
| Metoda de instalare | in interior |
| Raza de detectare a mișcării | 8 m |
| Unghiul de vizualizare orizontal/vertical | 360 ° |
| Înălțimea de instalare recomandată | 2.5 m |
| Tip de alertă | Lumină |
| Alimentație | 220 V |
| Frecvențe de funcționare | 5800 MHz |
| Dimensiuni | 94х44 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de mișcare IEK LDD11-101MB-1200-001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.