Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat ,
pe blat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 37 cm |
| Adâncime | 23.5 cm |
| Înălțime | 12.5 cm |
| Dimensiuni | 370х235х125 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Polonia |
Alte informații
| Producător | Cerano |
| Cod EAN | 2009997916842 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Cerano TR4331 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.