Caracteristici generale
| Putere | 1100 W |
| Materialul tălpii | oțel inoxidabil |
| Jet de abur continuu | 15 g/min |
| Jet de abur | 75 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 280 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 115x230x105 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
Alte informații
| Producător | Zelmer |
| Cod EAN | 5908269344222 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Zelmer ZIR0500 Trip sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.