Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Ecran LCD | nu |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Funcţie ionica | nu |
| Putere | 35 W |
| Diametru cleşte | 25 mm |
| Dimensiuni ale plăcilor | 90x25 mm |
| Înveliş plăci | turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Stand incorporat | nu |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435716279 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Vitek VT-2320 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.