Caracteristici generale
| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 608 m³/h |
| Putere | 180 W |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x33.5x38 cm |
| Greutate | 12.7 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 16 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782389511 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Gorenje WHI649EB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.