Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 8 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 8 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
TF ,
Micro-USB |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Baterie | 1500 mAh |
| Dimensiuni | 94x86x86 mm |
| În plus | microfon incorporat |
Alte informații
| Producător | Monster |
| Cod EAN | 850015401688 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Monster S110 Superstar Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.