| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material carcasa | ceramică , plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Înălţime | 560 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Dimensiuni | 560х300 mm |
| Producător | Flitz Leuchten |









