| Tip | P21/5W |
| Tehnologie | halogen |
| Bază | BAY15d |
| Aplicație | iluminare auxiliară |
| Voltaj | 24 V |
| Puterea | 5 W, 21 W |
| Flux luminos | 40 lum, 440 lum |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Culoare de emisie | alb cald |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 1 buc |
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4050300524863, 4050300925523 |









