| Tip | D8S |
| Tehnologie | Xenon |
| Bază | PK32d-1 |
| Aplicație | lumina din față |
| Voltaj | 40 V |
| Puterea | 25 W |
| Durata de viață | 4000 ore |
| Flux luminos | 2000 lum |
| Temperatura culorii | 4500 K |
| Culoare de emisie | alb cald |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 1 buc |
| Țara de fabricație | Germania |
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4008321787019 |









