Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 1200 W |
| Turatia in gol | 11000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | М14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Greutatea masinii | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001640101, 4053423252019 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Bosch GWS 12-125P (B06013A6220) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.