Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 2000 W |
| Turatia in gol | 6500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.22 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Greutatea masinii | 5.5 kg |
| Dimensiune | 473x193x138 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Bosch GWS 20-230 P (06018C1103) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.