Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 7 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Tip baterie | baterie |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 115x71x39 mm |
| Greutate | 90 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007654074 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Hoco GM40 Dixon Dark Night Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.