Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB-C |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă ,
pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 4 |
| Butoane programabile | da |
| Rezolutie | 4000 dpi |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 108x61x39 mm |
| Greutate | 105 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.16 kg |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206129658 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Logitech M520 Signature Graphite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.