Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Lungime lamă | 450 mm |
| Viteza lanţului | 12.1 m/sec |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Nivel de zgomot | 107 dB |
| Greutate | 6.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ electric Raider RD-ECS25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.