| Utilizare | bandaj multifuncțional |
| Vârstă | pentru adulți |
| Mărime | UNI |
| Circumferinta capului | 50-58 cm |
| Înălțime | 66 cm |
| Lăţime | 21.5 cm |
| Compozitia | lână |
| Culoare | albastru |
| Culoarea producătorului | Solid Denim |
| În plus | impregnare antibacteriană |
| Producător | Buff |
| Cod EAN | 8428927540300 |









