Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Tipul de programe | aripi de pui ,
cârnați ,
cartofi prăjiți ,
tartă cu ouă ,
pizza ,
cartofi dulci ,
pulpe de pui ,
creveți ,
friptură ,
pește ,
prăjitură ,
alune |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 310x270x375 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.75 m |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.54 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575910042 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Adler AD-6322 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.