Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 7 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 8 |
| Tipul de programe | brutărie ,
cartofi pai ,
pui ,
legume ,
dezghețare ,
încălzirea ,
peşte ,
friptură |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 330x270x355 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.24 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7333394032603 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Electrolux EAF7SB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.