Caracteristici generale
| Putere | 1400 W |
| Volumul cupei | 3.5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 9 |
| Tipul de programe | cartofi prajiti ,
chipsuri ,
pui ,
carne ,
creveți ,
peşte ,
tort ,
pizza ,
legume |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 340x280x306 mm |
| Greutate | 4.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.6 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782497001 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Gorenje AF1409DW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.