Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 8 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Tipul de programe | cartofi pai ,
coaste ,
creveți ,
tort ,
pasăre ,
carne ,
peşte |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni de cupă (Lхlхî) | 230x240 mm |
| Dimensiuni | 365x310x380 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Lund |
| Cod EAN | 2009997926926 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Lund LUN67574 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.