| Putere | 1800 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 12 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-90 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Frigarui | da |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 410x320x340 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.85 m |
| Greutate | 6.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mishio |









