Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 6 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 10 |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 375x280x315 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Greutate | 5 kg |
| În plus | Funcția Wi-Fi |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MPM |
| Cod EAN | 5903151040121 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril MPM MFR-10M/W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.