Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 5 l |
| Tip de controlul | mecanic |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni de cupă (Lхlхî) | 239x228x97.5 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139223250, 3800139223267 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Muhler MFX-414M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.