Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 9 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 8 |
| Tipul de programe | cartofi prăjiți proaspeți ,
cartofi prăjiți congelați ,
pui ,
carne ,
legume ,
pește ,
prăjitură ,
reîncălzire |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 314x443x382 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Greutate | 7.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Philips NA352/00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.