Caracteristici generale
| Putere | 2750 W |
| Volumul cupei | 9 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 8 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 314x44.3x38.2 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Greutate | 7.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389035579 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Philips NA353/10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.