Caracteristici generale
| Tip control | electronic |
| Număr de viteze | 3 |
| Capacitate bol | 1.5 ,
0.7 |
| Material bol | plastic |
| Accesoriu blender | da |
| Putere | 500 W |
| Culoare | verde |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | 395x315x250 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
| Altele | 6 funcții: gătit cu abur, blender, sterilizare, încălzitor de biberoane, dezghețare a alimentelor și încălzitor de borcane pentru alimente pentru copii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Babymoov |
| Cod EAN | 3661276179837 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Babymoov Nutribaby+ Opal Green (A001136) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.