| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 28 l |
| Material | nailon |
| Culoare | verde |
| Numărul de secțiuni | 3 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 530x320x210 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 360x260x30 mm |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 1.14 kg |
| Producător | Rab |
| Cod EAN | 5059913002538 |









