Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Volum | 23 l |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | nailon |
| Culoare | albastru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 4 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 290x250x460 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Cureaua de piept | da |
| Greutate | 0.91 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.92 kg |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854254649 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Thule EnRoute 23L Pond Gray Dark Slate sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.