| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 16 l |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | Lavandă |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Organizare Powerbank USB | da |
| Dimensiuni externe | 300x450x180 mm |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.62 kg |
| Producător | XD Design |
| Cod EAN | 8714612148297 |









