Caracteristici generale
| Tip | Li-ion |
| Capacitatea bateriei | 2200 mAh |
| Tensiunea | 14.8 V |
| Număr celule | 4 |
| Brand compatibil | Acer |
| Model compatibil | E5-422 ,
E5-472 ,
E5-473 ,
E5-522 ,
E5-532 ,
E5-573 ,
E5-573G ,
E5-722 ,
E5-772 ,
ES1-420 ,
ES1-421 ,
V3-574 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.22 kg |
| Producător | Oem |
| Cod EAN | 2009997351926 |
Specificațiile și imaginile produsului Baterie pentru notebook OEM AL15A32 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.