| Tip | Li-pol |
| Capacitatea bateriei | 5730 mAh |
| Tensiunea | 7.68 V |
| Număr celule | 4 |
| Putere | 45 Wh |
| Brand compatibil | Lenovo |
| Model compatibil | IdeaPad 530s-14IKB , IdeaPad 530s-15IKB , Yoga 530-14ARR , Yoga 530-14IKB , Flex 6-14IKB |
| Greutate | 220 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Oem |
