Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 70 Ah |
| Curent de pornire | 760 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 278 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Monbat |
| Cod EAN | 3800053657001 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Monbat AGM Start/Stop 6ST- 70 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.