Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 235 Ah |
| Curent de pornire | 1300 A |
| Polaritate borne | «3» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B0 |
| Lungime | 518 mm |
| Lățime | 274 mm |
| Înălțime | 240 mm |
| Greutate | 56.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tudor |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tudor TF2353 D06 1300A/235Аh sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.