Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 36 Ah |
| Curent de pornire | 330 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» ,
«3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 187 mm |
| Lățime | 135 mm |
| Înălțime | 227 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yuasa |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Yuasa YBX3056 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.