Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 77 Ah |
| Curent de pornire | 720 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 278 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
| Greutate | 20.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zubr |
| Cod EAN | 4815156001575 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zubr 6CT Premium 77 Ah R+ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.