Caracteristici generale
| Tensiune | 6 V |
| Capacitate | 7 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Dimensiuni | 151х94х34 mm |
| Baza bacului | Faston 4.7mm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8595025353474 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9659 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.