Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 5 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 91 mm |
| Lățime | 71 mm |
| Înălțime | 105 mm |
| Rezistență internă | 13.8 mOm |
| Curent maxim de încărcare | 1.5 A |
| Dimensiuni | 91х71х105 mm |
| Baza bacului | Faston 6.3mm |
| Greutate | 1.65 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920004890 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9679 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.