Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 26 Ah |
| Lungime | 175 mm |
| Lățime | 165 mm |
| Înălțime | 125 mm |
| Curent maxim de încărcare | 7.8 A |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920006399 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9683 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.