| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 372 m³/h |
| Putere | 300 W |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Greutate | 6 kg |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Țară producătoare | Italia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437233678 |









