| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Suprafaţă | vitroceramică |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 4,6х58х51 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 4,2х56х49 cm |
| Greutate | 8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |









