| Tip | covoraș de acupunctură |
| Destinație | cap , spate , josul spatelui , gât |
| Material | cauciuc spumos , bumbac |
| Numărul de ace | 200 buc. |
| Compoziția acelor | ABS plastic |
| Lungimea сovoraș | 73 cm |
| Lăţime covoraș | 43 cm |
| Culoare | roşu |
| Greutate | 1000 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casada |


