| Tip | acvariu |
| Forma acvariului | dreptunghiular |
| Material | sticlă , plastic |
| Culoare | negru |
| Volumul | 405 l |
| Lăţime | 150 cm |
| Înălţime | 63 |
| Adâncime | 50 cm |
| Grosimea sticlei | 10 mm |
| Iluminare | da |
| Specificații suplementare | 3 moduri de iluminare: zi, noapte, zori |
| Producător | Aquael |









