| Tip | redresor pornire-încărcare |
| Curent maxim de incărcare | 50 A |
| Voltaj | 12 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 10 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 15 A |
| Capacitate maxima acumulator | 200 Ah |
| Dimensiuni | 24,5x19,5x13 cm |
| Greutate | 5.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Telwin |
| Cod EAN | 8004897948485 |
