Caracteristici generale
| Forma blatului | pătrată |
| Material de blat | PAL |
| Material de baza | PAL |
| Material picioare | PAL |
| Latimea | 29.6 cm |
| Adîncimea | 29.6 cm |
| Înălţime | 54.2 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Culoare | pin |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Suporturi pentru canapea Trendy Albeni Pine Atlantic 30x54x30cm GTR006194 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.