| Tip | leagăn |
| Vârsta micuţului | от 0 до 6 luni |
| Masa copilului | 0 - 9 kg |
| Înclinarea spătarului | da |
| Culoare principală | bej |
| Material de acoperire | textil |
| Material corp | lemn , metal |
| Centură de siguranţă | da |
| Efecte muzicale | da |
| Raft detaşabil cu jucării | da |
| Taimer | da |
| Controlul volumului | da |
| Alimenare | baterii/priza |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 73x62x87 cm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171210393 |









